Sucursala CNE Cernavoda – Reparator

Titlu Sucursala CNE Cernavoda – Reparator
Departament

Denumirea postului
• Reparator CNE – (1 post)

Departament / Compartiment
Sucursala CNE Cernavoda / Sectia Exploatare si Intretinere Auxiliare / Atelierului Intretinere Auxiliare Interioare

Cerinte
• Studii – medii (liceu / scoala profesionala) in specialitatea mecanica / lacatus / instalator
• Experienta – Minim 5 ani in activitati cu specific mecanica / lacatuserie / instalatii
• Cerinte specifice:

    – Abilitati de comunicare
    – Cunostinte de baza de utilizare PC
    – Capacitate de a lucra in mediu procedurat
    – Capacitate de lucru in echipa, corectitudine si disciplina in munca

• Responsabilitati

    • Executa sau ajuta la instalarea, demontarea, repararea echipamentelor mecanice din instalatie
    • Remediaza, asambleaza si fabrica componente si sisteme de conducte conform cerintelor
    • Alte responsabilitati si sarcini conform Fisei Postului.

Bibliografie

    • Manualele de matematica si fizica de liceu / scoala profesionala
    • Materiale de specialitate: echipamente mecanice, tehnologia materialelor.
Informatii loc de munca

Salarizare si alte beneficii
• Conform Contractului Colectiv de Munca al Societatii Nationale Nuclearelectrica SA

Alte informatii
• Activităţi desfasurate in sistem de lucru procedurat
• Conditii de lucru la nivelul standardelor
• Facilitati de dezvoltare profesionala

Data limita de transmitere a CV-urilor este 23.10.2018

Informatii suplimentare : telefon – 0241-801301
Candidatii ale caror CV-uri vor fi selectate pentru participare la concurs vor fi invitati la Serviciul Dezvoltare si Strategie Resurse Umane din cadrul CNE Cernavoda pentru completarea formularelor si depunerea documentelor necesare in vederea participarii la concurs sau, functie de optiunea acestora, li se va indica adresa de email la care vor putea sa transmita documentele solicitate. Data concursului va fi comunicata ulterior candidatilor care au dosarul de candidatura complet.