Sucursala CNE Cernavoda – Reparator CNE M (prelucrator prin aschiere)

Titlu Sucursala CNE Cernavoda – Reparator CNE M (prelucrator prin aschiere)
Departament

Denumirea postului
• Reparator CNE “M” – Mecanic (1 post)

Departament / Compartiment
Sectiei Intretinere si Reparatii Mecanice – Atelier Mecanic Suport

Cerinte
• Studii – medii tehnice (liceu, scoala profesionala, scoala de maistri) in specialitatea: prelucrari prin aschiere
• Experienta – Minim 5 ani in activitati de prelucrari prin aschiere
• Cerinte specifice:
• Abilitati de comunicare
• Capacitate de lucru in echipa
• Corectitudine si disciplina in munca
• Cunostinte de desen tehnic
• Responsabilitati
• Sa desfasoare activitati pe masini unelte;
• Alte responsabilitati conform Fisei Postului.

Bibliografie
• Indrumator pentru Atelierele mecanice cu profil de prelucrare prin aschiere (strunjire, frezare, rectificare, etc) .

Informatii loc de munca

Salarizare si alte beneficii
• Conform Contractului Colectiv de Munca al Societatii Nationale Nuclearelectrica SA

Alte informatii
• Activităţi desfasurate in sistem de lucru procedurat
• Conditii de lucru la nivelul standardelor
• Facilitati de dezvoltare profesionala

Data limita de transmitere a CV-urilor este 27.09.2018

Informatii suplimentare : telefon – 0241-801301
Candidatii ale caror CV-uri vor fi selectate pentru participare la concurs vor fi invitati la Serviciul Dezvoltare si Strategie Resurse Umane pentru completarea formularelor si depunerea documentelor necesare pentru participarea la concurs.